יום רביעי, 20 בינואר 2010

ביקור ג'אנה רוברט בנסון בישראל

הכל התחיל במייל מקרי בא הבנתי שג'אנה עתידה להגיעה לצרפת להעביר סדנאות בחודש מרץ.
היה לי ברור שאם היא מגיעה לצרפת אין מצב שאנחנו לא נפגשות.
או שאני נוסעת לצרפת או שג'אנה תגיע לישראל ואז בחוצפה הישראלית , שאלתי אותה בטלפון אם היא תוכל להגיע לביקור בישראל והיא ענתה שכן, אבל לא לתקופה ארוכה משהו כמו 3-5 ימים , אמרתי לה שמספר ימים כל כך מצומצם מתאים יותר לביקור של חולים בבית חולים .ואחרי שהיא הבינה שלא מתאים לי תקופה כזו "ארוכה" היא שלחה לי מייל והודיעה לי שהיא תוכל להגיע לתקופה של 10 ימים בחודש ינואר .
מיד עלתה השאלה ינואר 2011 ?? זה היה לי רחוק מדיי
והתשובה לא אחרה להגיע והיא כתבה לי חזרה שהיא תגיע בינואר 2010 , הייתי מאוד שמחה .
וכך התחילה מסכת ההכנות לקראת הגעתה לישראל.
זה התחיל בטבלת ייאוש והסופר לאחור של הימים ע"ג הלוח של GOOGLE ,כל פעם שכתבתי לה מייל הזכרתי לה את מספר הימים שנותרו להגעתה .
וכך חלפו להם הימים עם אין ספור מיילים וטלפונים והתרגשות של שתיינו לקראת הגעתה לישראל
במשך שבוע ימים רק ניקיתי סידרתי ואירגנתי ולמי שמכיר אותי, יודע שזה לא בדיוק צד חזק אצלי ובטח ובטח לא משהו שאני אוהבת לעשות .
הדבר שהכי חששתי ממנו הוא מה להכין לה לאכול כל יום ,כשאני והמטבח לא בדיוק חברים טובים , אבל לשמחתי המגנטים שתמיד מצילים אותי מרעב עובדים יופי יופי .
וכך אחרי מחיקה של יום אחרי יום בטבלת הייאוש שלי הגיעה ה- 14/1 ,לא ישנתי כל הלילה מהתרגשות וב- 15/1 היה צריך לעשות עוד דבר אחד קטן לסדר את המזבלה באוטו וכך בבוקרו של יום שישי גם משימה זו הושלמה.
והנה הגיעה השעה 14:00 כדי להגיע לשדה התעופה אבל איך ג'אנה תזהה אותי עם כל כמות האנשים היו שם אולי 1000 איש בשדה התעופה הסיכום היה תקיעה של ורד אדום בשיער , כן אני עם ורד אדום בשיער מילא אם זה היה מפולימרי וגם עם זה אני בספק , אז בסופו של עניין רק החזקתי אחד ביד
המשך בקרוב .....

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה